Stróże prawa mają prawo do najlepszych oraz specjalnych ofert, takich właśnie jak kredyt dla policjanta. Nie dyskutują z tą tezą również kredytodawcy, którzy dla policjantów przygotowali specjalne oferty kredytów gotówkowych nawet na 10 lat. Maksymalna kwota pożyczki to 200 tysięcy złotych, choć realia wskazują raczej na kwotę o 50 tysięcy niższą.

Specjalny kredyt dla policjanta?

Można tak powiedzieć. Policjanci tak jak żołnierze szukający kredytu mogą liczyć na stosunkowo łatwą dostępność do produktów zarówno bankowych jak i pozabankowych. Szczególnie widać to po uproszczonych procedurach przyznawania kredytu czy pożyczki. Wówczas oferty kredytów kierowane są specjalnie do przedstawicieli takich właśnie zawodów jak policjant. Wprawdzie nie jest tak łatwo jak z podpisaniem umowy na telefon komórkowy, gdzie wystarczy dowód i tzw. „blacha”, ale i tak banki obchodzą się z policjantami szukającymi kredytu w sposób nad wyraz delikatny.

Kredyt konsolidacyjny dla policjanta.

Policjanci mają oczywiście możliwość skonsolidowania swoich istniejących zobowiązań kredytowych w jeden produkt z jedną ratą. Policjanci to też ludzie, chociaż wielu z nas o tym zapomina. Też miewają swoje problemy finansowe. Często popadają je w związku z zawodem podwyższonego ryzyka jaki wykonują. O kontuzję nie trudno, a dochody wówczas spadają. Policjant, który przegapi moment, w którym powinien skonsolidować długi by obniżyć ratę kredytu musi się liczyć z utrudnieniami w dostępie do finansowania. Ale nie aż takim jak przedstawiciele innych pospolitych profesji.
Warto by w takiej sytuacji uporządkować swoje finanse i wraz z wyspecjalizowaną firmą ruszyć po konsolidację dla policjanta.

Policja w biurze kredytowym

Policjant w biurze kredytowym będzie więc przyjmowany z otwartymi rękami, oczywiście jeśli nie jest to wizyta służbowa.
Dla przykładu każdy z odwiedzających nasze biuro policjantów może liczyć drobny poczęstunek, sprawdzenie zdolności kredytowej w bazach BIK i BIG oraz pomoc analityka w przypadku konieczności poprawienia psujących wiarygodność wpisów w bazach. Dzięki takim zabiegom policjant będący klientem naszego biura zdecydowanie podwyższa i tak wysokie szanse na uzyskanie pożądanego kredytu.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar