Wiemy, że do otrzymania kredytu niezbędne jest posiadanie zdolności kredytowej, a ta często ograniczana jest przez negatywne wpisy w BIK. Jedynym  sposobem na podniesie poziomu zdolności jest uporządkowanie historii kredytowej w BIK.

BIK a zdolność kredytowa

Mamy świadomość, iż praca z rejestrem BIK wymaga wiedzy i doświadczenia zdobywanego latami. A ingerowanie w bazę BIK przez amatora może wyrządzić wiele szkód – często niemożliwych do naprawienia.

Zadbaliśmy o to dla Państwa. W naszym Biurze do Państwa dyspozycji pozostaje bardzo doświadczony duet w postaci analityka BIK i prawnika – specjalisty prawa bankowego. Przychodząc do nas otrzymacie Państwo kompleksową pomoc związaną ze swoją zdolnością kredytową świadczoną przez najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Sprawdzenie BIK w 5 minut

Każdy klient naszego Biura może bezpłatnie skorzystać z usługi sprawdzania BIK i BIG. Podstawowy raport generowany jest w czasie zaledwie 5 minut. Dowiedzieć można się z niego ile wynosi ocena punktowa BIK, czy rejestr wymaga poprawy, czy są negatywne wpisy w BIG i co dla wielu z Państwa bardzo istotne – na ile procent oceniane są Państwa szanse na kredyt bankowy i pozabankowy.

Te podstawowe parametry pozwolą na określenie, czy składanie jakichkolwiek wniosków ma w danym momencie uzasadnienie, czy też najpierw trzeba poprawić wiarygodność kredytową.

Pobranie właściwego raportu BIK

W przypadku osłabionej zdolności kredytowej niezbędne jest znalezienie i wyeliminowanie z rejestru BIK elementów negatywnych. Aby to zrobić potrzebny jest raport z BIK. Pracownik Biura chętnie pomoże Państwu zamówić raport BIK online. Zrobi to bezpłatnie. Zapłacą Państwo wyłącznie za sam raport wg cennika BIK – 36 lub 79 zł w zależności od wybranej opcji raportu.

Nasz pracownik pomoże w założeniu konta w BIK, jego weryfikacji i zamówieniu odpowiedniego raportu. Wiele osób ma problem z tym, dlatego też  dla Państwa wygody i komfortu pomagamy przejść ten proces szybko i łatwo.

Analiza Raportu BIK

Po pobraniu raportu można przystąpić do pracy nad odczytaniem z niego informacji dla Państwa istotnych. Czyli znalezieniu elementów ograniczających zdolność i wiarygodność kredytową. Analityk BIK dokona “rozbioru” wpisów w BIK na czynniki pierwsze w celu ustalenia, które z wpisów są szkodliwe i konieczne do usunięcia. Oprócz tej najważniej rzeczy analiza BIK pozwala na wyeliminowanie pewnych zachowań, które są bardzo negatywnie odbierane przez algorytm BIK (sztuczna inteligencja profilująca kredytobiorców) ze względu na podobieństwo do kredytobiorców o złym statusie. Przykładem jest sposób korzystania z kart kredytowych czy limitów w koncie.

Dodatkowo Państwa BIK sprawdzony będzie pod kątem zgodności wpisów ze stanem faktycznym – czyli kontroli jakości wpisów pod kątem ewentualnych błędów banków. Przykładowo: kilka lat temu setki tysięcy klientów systemu ratalnego Żagiel miało obniżaną latami ocenę wiarygodności przez błąd systemu Żagla, który raportował do BIK niedopłatę rat w wysokości 1 zł od początku do końca spłaty u prawie każdego klienta. Szczęśliwcy, którzy dokonali analizy raportu BIK od razu eliminowali ten wpis. Pozostali przez lata zastanawiali się , dlaczego nie mogą dostać kredytu przez zły BIK pomimo tego, że wszystko spłacili w terminie….

Ostatnią czynnością przy analizie raportu BIK jest sprawdzenie ryzyka występowania wpisów, których nie ma już w BIK, ale za to mogą widnieć w bazie alternatywnej o nazwie Bankowy Rejestr. Jest to częsta przyczyna ograniczenia zdolności kredytowej u klientów, którzy nie mają świadomości, że wpisy w tym rejestrze przechowywane są dłużej niż w BIK, a Bankowy Rejestr jest weryfikowany przy każdym wniosku o kredyt czy pożyczkę.

Analiza BIK wykonywana jest w ciągu 8 godzin roboczych. Po wykonaniu jest wysyłana mailem lub udostępniana w formie papierowej w naszym Biurze. Koszt wykonania analizy to zaledwie 44 zł. W przypadku osób starających się o kredyty większe lub niezwykle dla nich ważne (na przykład hipoteczne) możliwe jest zamówienie Indywidualnych Konsultacji z analitykiem. Są one rozszerzoną formą analizy i pozwalają uzyskać wiedzę na temat działania BIK i BIG niedostępną w internecie, a bezcenną w przypadku budowania zaufania i wiarygodności przed złożeniem tego najważniejszego w życiu wniosku kredytowego.Indywidualne konsultacje z analitykiem odbywają się w Biurze w godzinach 16-19. Ich koszt to 125 zł za 60 minut konsultacji.

Czyszczenie BIK i bazy Bankowy Rejestr we Wrocławiu

Kiedy jest już ustalone, co należy skorygować w Państwa bazach do pracy zabiera się prawnik. On właśnie w Państwa imieniu przygotuje pisma, których celem jest usunięcie z rejestru BIK tych wpisów, które blokują możliwość brania kredytów.

Czyszczenie BIK to proces niezwykle delikatny i dlatego istotne jest, aby wykonywany był przez specjalistę prawa bankowego. Ingerencja w BIK samodzielnie czy poprzez amatorskie firmy skutkować może na przykład trwałą blokadą wpisu, który przed taką ingerencją był możliwy do usunięcia.

Czyszczenie BIK w wydaniu naszych specjalistów jest ultrabezpieczne. Dlatego też wszystkie nasze działania objęte są pisemną  gwarancją skuteczności – w przypadku niepowodzenia zapłacone za usługi pieniądze są zwracane.

W przeciwieństwie do wielu firm działających w internecie czyszczenie BIK od początku do końca jest prowadzone tak, aby osiągnąć dla Państwa jak najlepszy efekt. Wykorzystanie znajomości tzw. luk w prawie bankowym pozwala często na usunięcie również wpisów niezwykle trudnych: po windykacji, egzekucji komorniczej czy sprzedanych przez banki.

 

 

Ile kosztuje usługa czyszczenia BIK?

Ceny różnią się w zależności od tego, jak duże przeterminowanie ma dany wpis, który przeznaczony został do wykreślenia z BIK. Pełną ofertę cenową znajdziecie Państwo w tabeli

Ceny czyszczenia wpisów
Kategoria Cena/wpis
Opóźnienie 1-30 dni 47 zł
Opóźnienie 31-60 dni 97 zł
Opóźnienie 61-100 dni 187 zł
Opóźnienie 101-200 dni 247 zł
Opóźnienie 201-500 dni 377 zł
Opóźnienie powyżej 500 dni 487 zł
Przekroczony limit karty lub debetu 147 zł

Odbudowa zdolności kredytowej

Nawet pozornie bardzo zła historia kredytowa może być łatwo odbudowana. Istnieje kilka tricków pozwalających na “przechytrzenie” algorytmu BIK i sprawienie, iż ocena wiarygodności wzrośnie.

Zamawiając analizę raportu BIK lub konsultacji z analitykiem otrzymacie Państwo sposoby na to, aby podnieść swoją zdolność kredytową nawet, gdy przez kilka lat była ona intensywnie psuta.

Nie ma takiego rejestru BIK, którego nie sposób odbudować i doprowadzić do stanu, w którym zacznie być on oceniany pozytywnie. Jednak szybkość odzyskiwania wiarygodności w oczach banku zależna jest od tego, jak bardzo została ona osłabiona.

Dla wielu osób bez zdolności kredytowej ratunkiem jest rozpoczęcie działań w kierunku odbudowy zamiast załamania rąk i bezczynności. Z naszymi wskazówkami zrobicie to Państwo bez ponoszenia zbędnych kosztów i popełniania błędów.

Zapraszam zatem do Biura z raportem BIK lub na jego pobranie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Adres Biura:

Kredytodawca.pl Grupa Mecenatura Polska

Wrocław, ulica Legnicka 52 (V piętro, pok. 503)

(tuż przy Magnolia Park)

Dojazd komunikacją miejską: tramwaje 3,5,10,20,31,32,33

W przypadku zmotoryzowanych informujemy, iż do Państwa dyspozycji jest parking na 3500 miejsc przy CH Magnolia Park.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar