Każda pielęgniarka (oraz rzecz jasna położna) ma prawo do kredytu na specjalnych warunkach. Skąd wzięła się w wybranych bankach specjalna oferta dla służby zdrowia? To proste.  Wiadomo – członkowie rad nadzorczych banków to też ludzie i czasami chorują. Wówczas to zaczynają doceniać, jak ciężką pracę wykonują pracownicy służby zdrowia.

A doceniają prawdziwie dopiero wówczas, gdy nakazują swoim dyrektorom stworzenie produktów kredytowych dla pielęgniarek i położnych – produktów, który z dumą dziś możemy zaprezentować.

Kredyt dla pielęgniarki i położnej

Występuje w dwóch niezależnych wariantach: kredyt gotówkowy na dowolny cel i kredyt konsolidacyjny na spłatę posiadanych zobowiązań. Łączy je jedno: wydłużony okres spłaty i powiększona kwota maksymalna.

Szczegóły kredytu dla pielęgniarek i położnych poznać można odwiedzając nasze Biuro przy ulicy Legnickiej 52/503. Zapraszamy przedstawicielki służby zdrowia do Biura, aby w czasie jednej wizyty:

  • napić się kawy i porozmawiać o swoich potrzebach finansowych
  • sprawdzić swoją zdolność kredytową na dzień badania
  • bezpłatnie pozyskać informacje z BIK i BIG
  • zamówić pełną analizę swojego raportu i poprawić zdolność kredytową
  • skorygować niedociągnięcia historii kredytowej
  • otrzymać szytą na miarę ofertę kredytu dla profesjonalistów

Jak do nas dojechać?

Zlokalizowaliśmy Biuro w takim miejscu, aby zapewnić komfortowy dojazd z każdej praktycznie dzielnicy miasta. Zarówno tramwajami, jak i samochodami. Sąsiedztwo Magnolia Park sprawia, iż wizytę w naszym Biurze połączyć można w zakupami. Parking centrum handlowego na 3500 samochodów zapewni błyskawiczne znalezienie miejsca tym klientom, którzy wybrali się do nas własnym pojazdem.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16

Kontakt:

Email: biuro@kredytodawca.pl
Telefon: +48 720 772 32

 

Back to top
Close Offcanvas Sidebar