Każdy lekarz – niezależnie od specjalizacji i stażu pracy – liczyć może na specjalne warunki w kilku bankach. Zebraliśmy je wszystkie w jedną całość, aby móc zaproponować najlepszą ofertę kredytu dla lekarzy.

Jest to oferta dedykowana, co oznacza, iż lekarz starający się o kredyt może otrzymać bez zabezpieczenia i na uproszczonych warunkach ponad 500.000 zł w gotówce. Na wydłużony w specjalnej ofercie okres lat 12 – co przy kredycie gotówkowym jest niezwykle długim okresem spłaty.

Oferta kredytów dla lekarzy w naszym Biurze na Legnickiej 52

Zapraszamy do odwiedzin naszego Biura i w celu umożliwienia przedstawienia oferty branżowej – kredytu dla lekarzy. Gwarantujemy bardzo ciepłą i intymną  atmosferę naszego biura oraz profesjonalną obsługę.

Jesteśmy jedynym biurem w województwie dolnośląskim, które oprócz doradztwa kredytowego zapewnia kompleksową opiekę w zakresie pomocy przy odbudowie zdolności kredytowej.

W przypadku lekarzy potrzebujących wsparcia przy zwiększeniu swojej czymś nadszarpniętej wiarygodności płatniczej do dyspozycji jest analityk BIK. Wykona od zarówno analizę rejestru BIK, jak i przeprowadzi indywidualne konsultacje w zakresie optymalizacji oceny punktowej, która jest wyznacznikiem aktualnej zdolności kredytowej.

Kredyt dla lekarza we Wrocławiu

dostępny jest przy ulicy Legnickiej 52. Trafienie do nas jest niezwykle proste – Biuro zlokalizowane jest jako najbliższy sąsiad centrum handlowego Magnolia Park. W związku z tym do dyspozycji naszych gości jest parking na 3500 samochodów.

Biuro mieści się na V piętrze pod numerem 503. Dojazd oczywiście zapewnia winda.

Pracujemy w godzinach 10-16 , oczywiście w szczególnych przypadkach możliwe są spotkania indywidualne poza ramowymi godzinami.

Zapraszamy do kontaktu:

Email: biuro@kredytodawca.pl 
Telefon: +48 720 772 327

Back to top
Close Offcanvas Sidebar